Učenici 2.a i 2.b razreda prisustvovali pripovijedanju bajke "Kako je Potjeh tražio istinu" u prostorijama Gradske knjižnice i čitaonice Ogulin

Autor: Mirjana Lesić, 16. 4. 2024.

Povodom obilježavanja 150. obljetnice rođenja književnice Ivane Brlić - Mažuranić, a u okviru projekta “U magičnom zagrljaju Ivaninih bajki”, učenici 2.a i 2.b razreda prisustvovali su pripovijedanju bajke "Kako je Potjeh tražio istinu" u prostorijama Gradske knjižnice i čitaonice Ogulin. Zanimljivo i interaktivno, pripovjedačica Danijela Miklec je prezentirala sadržaj bajke primjeren učenicima nižeg školskog uzrasta.

Učenici su suradničkim odnosom s pripovjedačicom uživali u pripovijedanju te spoznali da je važno osluškivati svoje srce koje je često važnije od razuma.