Kolovoz 2018. -Obavijest o nabavi školskog kombija

Preuzmite Ponudu

Svibanj 2018. -Obavijest o nabavi drva.

Preuzmite Ponudu

Obavijest o jednostavnoj nabavi mesa i mesnih proizvoda za 2018. godinu.

Preuzmite Ponudu

Obavijest o jednostavnoj nabavi kruha i krušnih proizvoda za 2018. godinu.

JAVNA NABAVA

Sprječavanje sukoba interesa

Temeljem članka 80. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16) a radi sprječavanja sukoba interesa javni naručitelji obavezni su objaviti popis gospodarskih subjekata s kojima su predstavnici javnog tijela u određenom odnosu koji se smatra sukobom interesa.

Osnovna škola Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin kao javni naručitelj objavljuje da nema gospodarskih subjekata s kojima su predstavnici naručitelja – ravnateljica i članovi Školskog odbora Osnovne škole Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin te s njima povezane osobe - u sukobu interesa.

Na Elektroničkom oglasniku javne nabave Republike Hrvatske u lijevom izborniku kliknite na "Tražilica objava " i u rubrici Objavljeni dokumenti u polje pod Naručitelj upišite: Osnovna škola Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin, kako biste dobili popis svih objavljenih postupaka javne nabave.

Javni naručitelj:               Osnovna škola Ivane Brlić– Mažuranić Ogulin,

Josipa bana Jelačića 1, 47300 Ogulin,

OIB: 47011952441

Osoba za kontakt:

Marija Brozović, mag. iur., tajnica Škole

Broj telefona: 047/522-413, broj telefax: 075/801-879

Email: ibm.og@skole.hr

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin / Ulica Josipa bana Jelačića 1, HR-47300 Ogulin / www.os-ibmazuranic-ogulin.skole.hr / ured@os-ibmazuranic-ogulin.skole.hr