preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin

 

INDIVIDUALNE INFORMACIJE ZA RODITELJE

 

MATIČNA ŠKOLA

Vesna Kurelac  (1. a) – četvrtak treći školski sat

Željka Vucelić  (1. b) – ponedjeljak treći školski sat

Milica Sušanj (2. a) – svakodnevno u dogovoru s roditeljima

Jasmina Prerad (2. b) – srijeda od 12:30 do 13:00 sati

Alemka Lovnički (3. a) – ponedjeljak od 13:00 do 14 sati telefonom

Glorija Domitrović (3. b) – četvrtak četvrti školski sat

Renata Hasan (3. c) – četvrtkom od 8:00 do 8:45 sati telefonom

Irena Bertović (4. a) – ponedjeljak od 10:30 do 12:00 sati telefonom

Suzana Kovačević (4. b) – utorak i četvrtak iza trećega školskoga sata

Jasmina Salopek Smolčić – petak iza trećega školskoga sata za vrijeme velikoga    odmora

Danica Blašković – utorak treći školski sat

Katarina Magdić (5. a) – utorak od 8:45 do 9:30 sati

Amalija Misir Čujko (5. b) – ponedjeljak od 10:50 do 11:35 sati

Ankica Salopek Šlat  (5. c) – srijeda od 10:50 do 11:35 sati

Marina Turudić  (6. a) – ponedjeljak u 10:00 sati

Marina Košenski Jagnjić (6. b) – svakodnevno u dogovoru s roditeljima

Sara Bekavac (6. c) – srijeda od 11:40 do 12:25 sati

Ivana Stipetić (7. a) – utorak od 8:50 do 9:35 sati

Suzana Ninković (7. b) – četvrtak od 9:50  do 10:30 sati  

Nataša Možgon (7. c) – četvrtak od 9:50 do 10:30 sati

Adriana Vukelja (8. a) – utorak u 13:15 sati

Đurđica Cipek (8. b) – utorak u 12:25 sati

Tomislav Kljajić (8. c) – četvrtak od 10:50 do 11:35 sati

Tihana Salopek – utorak u 11:30 sati

Anita Belančić – ponedjeljak u 13:15 sati

Draga Šeremet – utorak  9:50 do 10:30 sati

Božičević Nikola – utorak od 13:15 do 14:00 sati

Davorka Puškarić – petak u 9:30 sati

Ivana Vejzović – petak od 9:00 do 9:45 sati

Mirjana Lesić – četvrtak u 11:30 sati

Vilko Sušanj – srijeda od 13:15 do 14:00 sati

Marino Belančić – ponedjeljak drugi školski sat (8:50-9:35)

Marina Šepac – četvrtak sedmi školski sat

Željko Blašković – srijeda u 11:30 sati

Inka Salopek – utorak četvrti školski sat

Dražen Filipović – u dogovoru s razrednikom učenika

Sandra Jerković – četvrtak od 13:15 do 14:00 sati

Martina Regetaš – utorak od 8:50 do 9:35 sati

 

 

 

 

 

 

PODRUČNA ŠKOLA KUČINIĆI

Ivanka Kirasić (1. razred) – utorak peti školski sat

Gordana Pađen (2. razred) – ponedjeljak peti školski sat

Ana Juričić (3. razred) – petak peti školski sat

Josipa Tarle (4. razred) – utorak peti školski sat

Dalibor Žanić – srijeda od 11:30 do 12:15 sati

Ivan Luketić – petak od 8:30 do 9:30 sati

Iva Turković – utorak iza 13:10 sati

 

 

 

 

PODRUČNA ŠKOLA JASENAK

Zrinka Samardžić – utorak od 13:00 do 13:45 sati telefonom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODRUČNA ŠKOLA DREŽNICA

Monika Milanović – srijeda 10:00-10:30 sati

Ana Musulin – srijeda 9:00-9:30 sati

Neven Perić – utorak 9:30 -10:00 sati

Sara Bekavac – četvrtak 9:30-9:50 sati

Simica Maravić – četvrtak 8:00- 8:30 sati

Milan Kričković – četvrtak 8:00-8:20 sati

Dražen Filipović – četvrtak 8:50-9:35 sati

Željko Blašković – ponedjeljak 10:40 -11:00 sati

Đurđica Cipek – srijeda 10:40 -11:00 sati

Martina Regetaš – petak 10:40 -11:25 sati

Jelena Sertić – ponedjeljak 10:40 -11:25 sati

Helena Ilovača – ponedjeljak 10:00-10:30 sati

Iva Turković – srijeda 8:00-9:00 sati

Katarina Magdić – utorak 11:00-11:15 sati

Saša Kremić – utorak 9:40-10:00 sati

Adriana Vukelja – ponedjeljak 13:05-13:20 sati

Amalija Misir –Čujko – petak 10:45-11:15 sati

Slaven Stipetić – utorak 12:20-12:45 sati

Ankica Salopek Šlat – četvrtak 8:00-8:30 sati

 

 


CMS za škole logo
Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin / Ulica Josipa bana Jelačića 1, HR-47300 Ogulin / www.os-ibmazuranic-ogulin.skole.hr / ured@os-ibmazuranic-ogulin.skole.hr
preskoči na navigaciju