"IBM MREŽA" : 150. godina rođenja Ivane Brlić-Mažuranić

Autor: Mirjana Lesić, 16. 4. 2024.

Povodom 150.  godine  rođenja Ivane Brlić-Mažuranić, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Prigorje Brdovečko pokrenula je međuškolski projekt i suradnju škola imenjakinja kroz koji bi se škole predstavile i međusobno bolje upoznale.

U projektu su sudjelovale škole imenjakinje iz Orahovice, Virovitice, Koške, Slavonskoga Broda, Ogulina i Prigorja Brdovečkog. Svaka se je predstavila plakatom ili video uratkom te smo se tako bolje upoznali. Našu su školu kroz plakat i fotografije predstavili  učenici 6.a razreda sa svojom razrednicom Ivanom Stipetić i knjižničarkom Marijom Kolić.

Drago nam je što je naša škola bila dio ovoga projekta i ove lijepe suradnje.

Video uradak u kojem su predstavljene sve škole nalazi se na poveznici https://drive.google.com/file/d/19YS-H12TbQWd-HdqjB_8T206smMTLbGt/view

Hvala Katarini Šalinović, knjižničarki iz OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Prigorje Brdovečko koja nas je okupila na ovaj način i izradila ovaj prekrasan video uradak.

Sretan nam svima Dan škole!