DAN OSNOVNE ŠKOLE IVANE BRLIĆ – MAŽURANIĆ OGULIN

Autor: Mirjana Lesić, 12. 4. 2024.

Svake godine, 18. travnja, na dan rođenja Ivane Brlić – Mažuranić, slavne spisateljice i hrvatskog “Andersena”, Osnovna škola Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin slavi Dan škole.

Ove godine proslavljamo Ivanin 150.ti rođendan raznovrsnim aktivnostima i događajima koji slave našu školu, njezinu bogatu povijest i obrazovni put!

Svim učenicima i djelatnicima koji su pripremali program i proslavu Dana škole ovim putem od srca zahvaljujem i pohvaljujem njihov trud i rad. Melisi Cindrić i Lari Sudarić. učenicima 8.a zahvaljujem u pomoći izrade pozornice koju Vam prilažemo.

I ove godine raspisali smo 4. Likovno–literarni natječaj za učenike osnovnih škola Republike Hrvatske  „Hvala ti, hvala, Ivano, za bajke prekrasan dar!“ čiju izložbu možete pogledati u predvorju školske športske dvorane.

U ponedjeljak, 15.. travnja  učenici koji sudjeluju u predstavi „Ribar Palunko i njegova žena“ imaju samo prvi sat, a poslije probu.

U utorak, 16. travnja  učenici igraju predstavu za sve učenike u 12,30 sati, a u 19,00 sati za roditelje.

17. travnja 2024. godine neradni je dan.

Ovaj Dan Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić prilika je da zajedno proslavimo naše postignuće i predanost obrazovanju. Pozivamo sve učenike, roditelje, učitelje i članove lokalne zajednice da se pridruže i uživaju u danu punom veselja, radosti i inspiracije.

Veselimo se vašem dolasku!

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek,   mag.prim.educ.