RAVNATELJICA ANĐELKA SALOPEK OSIGURALA SREDSTVA ZA ENERGETSKU OBNOVU PŠ DREŽNICA U 100% IZNOSU BESPOVRATNIH SREDSTAVA

Autor: Mirjana Lesić, 10. 4. 2024.

Agencija za pravni promet i posredovanje nekretninama donijela je Odluku o prihvatljivosti i uključenju zgrade PŠ Drežnica u Programski projekt "Energetska obnova zgrada javnog sektora ugovaranjem energetske usluge" uz korištenje bespovratne financijske pomoći za izradu projektne dokumentacije te kompletnu energetsku obnovu zgrade PŠ Drežnica.

Uz PŠ Jasenak gdje će se ovo ljeto izmijeniti krovište u iznosu od 70.000 eura, ovo su uistinu najveća ulaganja na području Jasenka i Drežnice koje je osigurala ravnateljica Anđelka Salopek. Uistinu čestitamo na ovom uspjehu ravnateljice za područje Jasenka i Drežnice.