PROMOCIJA PROGRAMA SREDNJIH ŠKOLA OSMAŠIMA I RODITELJIMA OSMAŠA OŠ IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ OGULIN

Autor: Mirjana Lesić, 23. 3. 2023.

Nastavno na provođenje Upisne kampanje učenika 8.ih razreda u 1.razred srednje škole, u cilju ojačanja promocije deficitarnih zanimanja, jučer, u utorak, 21.3.2023.godine u 17 sati u školskoj dvorani Ivica Cindrić održao se roditeljski sastanak za učenike i roditelje učenika 8.ih razreda. Učenicima i roditeljima predstavili su se programi koje nude Obrtnička i tehnička škola Ogulin, Prirodoslovna škola Karlovac, Mješovito industrijsko-tehnička škola Karlovac, Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana Ogulin, Šumarska škola Karlovaca te predstavnici tvrtke Valinge, sestrinske tvrtke Bjelin.

Iako svake godine naša škola provodi predstavljanje brojnih programa srednjih škola Karlovačke županije, nadamo se da time pomažemo učenicima 8.ih razreda u odabiru što kvalitetnijeg upisa u prvi razred srednje škole.