EDUKACIJA – SVJETSKI DAN VODA

Autor: Mirjana Lesić, 20. 3. 2023.

Učenici produženog boravka od prvog do četvrtog razreda Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić, sa svojom učiteljicom Ivanom i pedagoginjom Martinom posjetili su jučer Vodovod i kanalizacije Ogulin.
Kroz zabavan i edukativan sadržaj upoznati su sa vodoopskrbnim sustavom grada Ogulina, kao i pročišćavanjem i odvodnjom.
Djeca su na zanimljiv način čula i sudjelovala u prezentaciji te su izrađivali pokuse s pročišćavanjem vode. Svi smo se super zabavili i ponešto naučili, kako bi u budućnosti bili odgovorniji prema onome što je temelj svakog živog bića.
Bilo je jako zanimljivo i veselimo se novim edukacijama!