ČAROLIJA PRIPOVIJEDANJA MARGARETE PERŠIĆ U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Mirjana Lesić, 10. 3. 2023.

Veliko nam je zadovoljstvo što nas je u četvrtak, 9.3.2023. godine , svojim gostovanjem u našoj školi "počastila" Margareta Peršić, svestrana umjetnica i vrsna pripovjedačica priča i bajki za djecu i odrasle. U njezinom su pripovijedanju uživali učenici i učiteljice drugih i trećih razreda, koji nisu bili samo publika koja sluša nego i glumci u bajkama. Na taj su način ta pripovijedanja postala  prave male predstave u kojima smo svi uživali,  a oduševljeni učenici su poželjeli još ovakvih susreta.

Treba istaknuti i poruke koje je pripovjedačica na kraju uputila učenicima, a odnose se na važnost čitanja i važnost da uvijek budemo dobri jedni prema drugima.

Hvala Margareti Peršić što nam je pružila radost uživanja u čaroliji njezinog pripovijedanja!