BRLIĆKA DOMAĆIN ŽUPANIJSKOG NATJECANJA KEMIJA 2023.

Autor: Mirjana Lesić, 3. 3. 2023.

Danas je održano županijsko natjecanje iz Kemije čiji je domaćin bila OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin. Pozvano je 25 učenika 7.ih razreda, 29 učenika 8.ih razreda i 16 učitelja mentora te je danas naša škola bila izvrstan domaćin za preko 70 učenika i učitelja na županijskom natjecanju iz Kemije čiji smo bili domaćin.

U konkurenciji 7.ih razreda Josip Ferenčina iz OŠ Dubovac osvojio je 1.mjesto uz mentoricu Snježanu Marković Zoraja, Marta Kupres također iz OŠ Dubovac i s istom mentoricom osvojila je 2. mjesto, a Damjan Kovačević iz OŠ Dubovac osvojio je 3.mjesto uz mentoricu Biserku Ćurčiju. U konkurenciji 8.ih razreda Maksim Stanković Šprajc iz OŠ Dubovac osvojio je 1.mjesto uz mentoricu Snježanu Marković Zoraja, 2.mjesto pripalo je Dejanu Zatezalu iz OŠ Dubovac također uz mentoricu Snježanu Marković Zoraja, a 3.mjesto osvojio je Ivor Trupka iz OŠ Banija uz mentoricu Ankicu Veseljić.
Čestitamo svim učenicima i mentorima na uspjehu uz odličnu organizaciju natjecanja.