ROKO BELANČIĆ OSVOJIO 1.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU U INFORMATICI U KATEGORIJI OSNOVE INFORMATIKE

Autor: Mirjana Lesić, 20. 2. 2023.

U petak, 17.2.2023.godine održalo se županijsko natjecanje iz Informatike, a domaćin je bila OŠ Turanj iz Karlovca. Na županijsko natjecanje pozvano je 9 učenika OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin(Jakov Maslač, Dora Žanić, Petar Salopek, Olja Stipetić, Marina Blašković, Lana Kolić, Ivan Turkalj, Roko Belančić i Roman Salopek) a u kategoriji 8.ih razreda, u području Osnove informatike, učenik Roko Belančić je osvojio 1.mjesto u Karlovačkoj županiji🙂👍Čestitamo Roki na ostvarenom uspjehu kao i mentorici Mirjani Lesić👍😍Bravo!