Općinski susret Lidrano 2023.

Autor: Mirjana Lesić, 11. 2. 2023.

Na današnjem Općinskom susretu Lidrano 2023. čiji je domaćin bila OŠ Netretić, PŠ Jarče Polje, OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin postigla je izvanredan uspjeh. Ovaj Općinski susret uključuje 9 osnovnih škola: OŠ Vladimir Nazor Duga Resa, OŠ Ivan Goran Kovačić Duga Resa, OŠ Barilović, OŠ Netretić, OŠ Generalski Stol, OŠ Plaški, OŠ Josipdol, Prvu osnovnu školu i OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin.

Učenici OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin predstavljat će našu školu s čak 3 novinarska rada, s monologom u izvedbi učenice Marine Blašković, sa skupnom dramsko-scenskom izvedbom i sa školskim listom Regoč na Županijskoj smotri Lidrano 2023. u karlovačkom kazalištu Zorin dom čiji je domaćin OŠ Katarine Zrinski Krnjak. Pohvaljujemo sve učenike i njihove mentorice Ivanu Stipetić, Anu Musulin i Natašu Možgon.