ŠKOLSKI SUSRET LIDRANO 2023. U OŠ IVANE BRLIĆ – MAŽURANIĆ OGULIN

Autor: Mirjana Lesić, 27. 1. 2023.

Jučer 25. siječnja 2023.godine održao se školski susret Lidrano 2023. u OŠ Ivane Brlić–Mažuranić Ogulin. I ove godine pristiglo je dosta literarnih i novinarskih radova naših učenika, a u pojedinačnim dramsko-scenskim nastupima učenika uživali smo u govornom i stvaralačkom izražavanju učenika otkrivajući, svaki put iznova, brojne sklonosti, sposobnosti i iznimnu kreativnost naših učenika.
Najbolja četiri novinarska, pet literarnih radova kao i najboljih 5 dramsko-scenskih izvedbi predstavljat će našu školu na gradskom/općinskom Lidranu 2023. godine koja će se održati u petak, 10.2.2023. godine u OŠ Netretić, PŠ Jarče Polje.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima koji su pokazali svoju kreativnost i skrivene talente, a učenicima koji će našu školu predstavljati na općinskoj/gradskoj smotri Lidrano 2023. godine u OŠ Netretić, PŠ Jarče Polje želimo mnogo uspjeha!
Ravnateljica:
Anđelka Salopek, mag.prim.educ.