Veselimo se jer volimo to!!!!

Autor: Mirjana Lesić, 22. 12. 2022.

Učenici sedmih razreda sa svojim razrednicama uputili su se na pomalo drukčiji put.
Neobična terenska nastava ovaj puta krenula je sa željezničkog kolodvora u Ogulinu. Za neke učenike je to bilo prvo iskustvo, a za većinu se pokazalo ispravnim odabirom prijevoza. Učenici su za vrijeme vožnje igrali društvene igre, razgovarali i pjevali, družili se i uživali u vožnji.

Uslijedio je posjet Edukacijskom centru Crvenog križa gdje su učenici saznali o samom pokretu, povijesti te današnjim aktivnostima Crvenog križa. Sa radionice „Oprez. Opasnosti prijete!“ Prevencija trgovanja ljudima- izlazili su oduševljeni, puni dojmova te novih znanja.
Nezaobilazni dio je posjet adventskim lokacijama samog grada.
Razrednice naših sedmaša su Katarina Magdić, Amalija Misir- Čujko, Ankica Salopek Šlat i Monika Milanović.