Nacionalni kviz za piticanje čitanja

Autor: Mirjana Lesić, 16. 11. 2022.

Marina Blašković, učenica OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin uz Anu Musulin, profesoricu hrvatskog jezika i Anđelku Salopek, ravnateljicu škole, prisustvovale su u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici Zagreb na svečanom programu i dodjeli nagrada kroz sudjelovanje u projektu Nacionalni kviz za piticanje čitanja kod mladih.Naša Marina je pročitala tri zadane knjige i odgovorila na potrebna pitanja, a rema ovigodišnjeg Nacionalnog kviza za poticanje čitanja je bila "Nije lako kad si mlad".Čestitamo Marini na uspjehu i neka i dalje bude ustrajna u čitanju!