BRLIĆKA - ŠKOLA DOBRIH DJELA

Autor: Mirjana Lesić, 19. 10. 2022.

Kroz projekt Škola dobrih djela, a u suradnji s Pekarom Mivit Ogulin, učenici osmih razreda OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin danas i sutra u Pekari Mivit u centru grada (Špica), besplatno će dijeliti kruh Ogulincima povodom obilježavanja blagdana Dani kruha. Kako je kruh najvažnija namirnica u prehrani, osmaši su odlučili da njihove mame i bake ne peku kolače za svečanost blagoslova kruha, već će Ogulincima, koji dođu kupiti kruh u Pekaru Mivit, besplatno dati Mliječni kruh. Danas i sutra podijelit će više od 120 komada Mliječnog kruha i tako učiniti jedno dobro djelo u svojoj lokalnoj zajednici. Pohvaljujemo ovu inicijativu osmaša te se zahvaljujemo Pekari Mivit na zajedničkoj suradnji.