USPJEH UČENIČKE ZADRUGE REGOČ OŠ IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ OGULIN NA 34.DRŽAVNOJ SMOTRI UČENIČKOG ZADRUGARSTVA U VINKOVCIMA

Autor: Mirjana Lesić, 30. 9. 2022.

Od 27.-30.9.2022. godine u Vinkovcima se održava smotra Učeničkih zadruga Republike Hrvatske čiji je plasman ostvarila Učenička zadruga Regoč OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin ostvarivši maksimalan broj bodova na županijskoj smotri Učeničkih zadruga u Slunju.Da su uistinu kvalitetni radovi Učeničke zadruge Regoč čije su voditeljice Ivana Stipetić i Adriana Vukelja svjedoči i dobiveno priznanje na državnoj smotri u Vinkovcima. Izabrana su 4 najproizvoda, a proizvod Učeničke zadruge Regoč OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin je jedan od ta četiri.

Čestitamo voditeljicama Ivani Stipetić i Adriani Vukelja te vrijednim učenicima na kreativnosti i njegovanju poduzetničkog duha jer ništa manje nismo niti očekivali.Čestitamo!