UČENIČKA ZADRUGA REGOČ OŠ IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ OGULIN PRVA NA ŽUPANIJSKOJ SMOTRI UČENIČKIH ZADRUGA

Autor: Mirjana Lesić, 11. 6. 2022.

10. lipnja 2022. godine Učenička zadruga „Regoč“ sudjelovala na Smotri učeničkih zadruga Karlovačke županije. Smotra je održana u Slunju, a predstavilo se šesnaest zadruga. U ozbiljnoj konkurenciji naši su zadrugari osvojili maksimalan broj bodova i time zauzeli 1. mjesto. Ovim uspjehom plasirali smo se na državnu smotru koja će se održati početkom sljedeće školske godine u Vinkovcima.

Tema našega izložbenog prostora bili su suveniri grada Ogulina, odnosno Frankopanski kaštel i Ivana Brlić-Mažuranić. Suvenire ćete uskoro moći pronaći u Ivaninoj kući bajke.
Zadrugu i školu predstavljali su učenici petih razreda: Anđela Đuđa Budak, Magdalena Vuković, Dominik Cindrić i Tin Rendulić. Učenike su pripremale i s njima radile voditeljice: Adriana Vukelja, Jasmina Salopek Smolčić i Ivana Stipetić.
Veliko hvala: Niki Belančiću, učeniku 7. razreda, na snimanju kaštela iz zraka; Patriku Poljaku i UZ „Klek“ na izradi drvenih pločica s natpisom; Vedranu Luketiću na pomoći oko uređenja izložbenoga stola te Barbari Mance na pomoći kod izrade plakata.