Novo kombi vozilo u našoj školi

Autor: Mirjana Lesić, 6. 10. 2021.

Nakon što nam je Osnivač, Karlovačka županija osigurala sredstva za nabavu putničkog kombi vozila, OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin je provela postupak jednostavne nabave te nakon provedenog postupka nabave odabrana je ponuda koja udovoljava uvjetima nabave i sklopljen je ugovor s ponuditeljem ZAK d.o.o. iz Karlovca u vrijednosti kombija od 230.000,00 kn s PDV-om. Za potrebe škole, učenika i djelatnika nabavljeno je novo vozilo marke Renault, Novi Trafic Passenger Grand Zen dci 150.

Škola ima u vlasništvu kombi vozilo iz 2003.godine koje je dotrajalo i ima preko 600 000 prijeđenih km. Ulaganja u održavanje i popravke su visoka i neisplativa. Ovim putem zahvaljujemo se Karlovačkoj županiji, Osnivaču OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin što su nam omogućili nabavu novog kombi vozila koji je itekako bio potreban našoj školi.

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.