S molitvom do kraja

Autor: Unknown , 23. 6. 2011.

Svim školskim mukama - buđenju, testovima, strahu od ispitivanja i učenju došao je kraj. Čeka nas dugo toplo ljeto prepuno igre, druženja, mora i kupanja.

Kraj školske godine 2010./2011. učenici od 1. do 8. razreda obilježili su molitvom i pjesmom sudjelovanjem na sv. misi u crkvi sv Križa.

Ljepota božje riječi poziva nas na svakodnevnu pobožnost, da ne zaboravimo dužnosti koje se, ne samo prema roditeljima, već i prijateljima i samome Bogu, očekuju od svih nas.Vrijeme stasanja i razvoja u kompletne ljude vrijeme je nesigurnosti dok toplinu i ljubav, a osobito razumijevanje, tražimo u obiteljskom okruženju.

U molitvi s Bogom uvijek nanovo možemo postati i ostati dobri ljudi koji nastoje razumjeti svoje bližnje.