PRVA I TREĆA MJESTA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ GEOGRAFIJE IZBORILA JE OŠ IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ OGULIN

Autor: Mirjana Lesić, 22. 3. 2024.

Danas je u OŠ Ivan Goran Kovačić Duga Resa održano županijsko natjecanje iz Geografije. Za Brlićku su to i na ovom županijskom natjecanju izvrsni rezultati.👍🙂 U konkurenciji 5.r. Lucija Lesič osvojila je 1.mjesto👍, Mila Salopek 3.mjesto 👍, Filip Šajn 6.mjesto, u konkurenciji 6.r. Iris Sušanj je osvojila 5 .mjesto, u konkurenciji 7.r. Dora Žanic osvojila je 5.mjesto🙂, u konkurenciji 8.r. Marko Musulin je osvojio 3 mjesto 👍 i Sara Makek 4.mjesto🙂Čestitamo svim učenicima kao i njihovoj mentorici prof. Davorki Puškarić.