BRLIĆKA DOMAĆIN ŽUPANIJSKOG NATJECANJA HRVATSKI JEZIK 2023.

Autor: Mirjana Lesić, 28. 3. 2023.

Danas je održano županijsko natjecanje iz Hrvatskog jezika čiji je domaćin bila OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin. Pozvano je 26 učenika 7.ih razreda, 21 učenik 8.ih razreda i 28 učitelja mentora te je danas naša škola bila izvrstan domaćin za preko 70 učenika i učitelja na županijskom natjecanju iz Hrvatskig jezika čiji smo bili domaćin.

U konkurenciji 7.ih razreda Tin Milanović iz OŠ Grabrik osvojio je 1.mjesto uz mentoricu Mirelu Matešić, Sven Vukić također iz OŠ Grabrik s istom mentoricom osvojio je 2. mjesto, a Josip Ferenčina iz OŠ Dubovac osvojio je 3.mjesto uz mentoricu Mateju Obajdin.U konkurenciji 8.ih razreda Nikolina Hrebac iz OŠ Grabrik osvojila je 1.mjesto uz mentoricu Jasminku Starešinić, 2.mjesto pripalo je Loreni Ivšić iz OŠ Mahično također uz mentoricu Nikolinu Nikolić, a 3.mjesto osvojila je Jana Žilić iz OŠ Dubovac uz mentoricu Dubravku Mužar. Naš učenik Marko Musulin osvojio je visoko 4.mjesto uz mentoricu Natašu Možgon. Čestitamo svim učenicima i mentorima na uspjehu uz odličnu organizaciju natjecanja. Bravo!