IZVRSNI REZULTATI UČENIKA 4.ih I 2.ih razreda OŠ IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ OGULIN NA SPORTSKIM IGRAMA MLADIH 2023

Autor: Mirjana Lesić, 23. 3. 2023.

Danas su učenici OŠ Ivane Brlić -Mažuranić Ogulin ostvarili odlične rezultate na Spirtskim igrama mladih i zaslužili su veliko priznanje za sudjelovanje na Danu sporta u našem gradu.
Čestitam učenicima 4.b razreda na zasluženom osvojenom 2. mjestu, srebrnoj medalji u igri Graničara. Razred 4.b imao je dva tima: Vatrene i Ogulinskog graničara, a njihova učiteljica je Jasmina Prerad.

Tim Vatreni, 4.b razred osvojili su 2. mjesto u Graničaru.

Čestitam učenicima i na osvojenim medaljama iz trčanja: 1.mjesto, zlatna medalja Matej Rahan, 4.b (učiteljica Jasmina Prerad) i Mila Salopek, 4.a (učiteljica Milica Sušanj).

2. mjesto srebrna medalja: Elena Lončarić,4.b i Marun Salopek,4.b (učiteljica Jasmina Prerad).

3.mjesto, brončana medalja: Mila Vranić,4.b (učiteljica Jasmina Prerad).

U konkurenciji 1.ih i 2.ih razreda Fran, 2.b razred je osvojio 1.mjesto, zlatna medalja u trčanju (učiteljica Suzana Kovačević) i Ema, 2.b razred je osvojila 3.mjesto, brončana medalja u trčanju (učiteljica Suzana Kovačević).

Bravo za sve učenike i učiteljice koje potiču učenike u sportskim aktivnostima.

Lijep pozdrav od učiteljice Jamine Prerad!