USPONOM NA KLEK I SPORTSKIM AKTIVNOSTIMA OBILJEŽILI DAN BORBE PROTIV RASNE DISKRIMINACIJE GOVORA MRŽNJE, SVAKOG OBLIKA NASILJA I OVISNOSTI

Autor: Mirjana Lesić, 22. 3. 2023.

Usponom na planinu Klek, učenici 5.ih i 6.ih razreda OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin obilježili su Dan borbe protiv rasne diskriminacije, govora mržnje, nasilja i ovisnosti u organizaciji PU Karlovačke i PP Ogulin.U provedbi sportskih aktivnosti sudjelovali su i članovi Čuvari prirode Karlovačke županije, članovi GSS Ogulin, djelatnici Interventne policije, Goran Vukelja, načelnik PP Ogulin sa svojim djelatnicima te Martina Furdek Hajdin, županica Karlovačke županije koja je sa svojim suradnicima i našim učenicima također sudjelovala u penjanju na sam vrh planine Klek.

Zahvaljujemo Goranu Vukelji, načelniku PP Ogulin i djelatnicima PU Karlovačke na pozivu i sudjelovanju u programu i aktivnostima protiv govora mržnje, nasilja i svakog oblika ovisnosti.