Autor: Mirjana Lesić, 21. 3. 2023.

Nastavno na provođenje Upisne kampanje učenika 8.ih razreda u 1.razred srednje škole, u cilju ojačanja promocije deficitarnih zanimanja, danas, 21.3.2023.godine u 17 sati u školskoj dvorani Ivica Cindrić održat će se roditeljski sastanak za učenike i roditelje učenika 8.ih razreda. Učenicima i roditeljima predstavit će se programi koje nude Obrtnička i tehnička škola Ogulin, Prirodoslovna škola Karlovac, Mješovito industrijsko-tehnička škola Karlovac, Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana Ogulin, a očekuje se dolazak i predstavnika tvrtke Bjelin i Upravnog odjela za školstvo Karlovačke županije.

Iako svake godine naša škola provodi predstavljanje brojnih programa srednjih škola Karlovačke županije, nadamo se da time pomažemo učenicima 8.ih razreda u odabiru što kvalitetnijeg upisa u prvi razred srednje škole.
Uprava škole