Projekt Interkulturalni memory

Autor: Mirjana Lesić, 9. 3. 2023.

Učenici 1-ih razreda u produženom boravku OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin sa svojom učiteljicom Marijom Domitrović sudjelovali su sa svojim crtežima u projektu KoHo pedagogije pod nazivom Interkulturalni memory & Interkulturalni memory Hrvatska.
Crteži predstavljaju različite države i njihove posebnosti, znamenitosti, specifičnosti.

Cilj memory-ja je spojiti zastavu države s odgovarajućom posebnosti. Parovi kartica povezani su bojom pozadine, a na svakoj kartici je navedeno koju državu, odnosno posebnost prikazuje.
Memory je slobodan za preuzimanje i korištenje, stoga, što prije krenite na ovo zanimljivo putovanje svijetom!