BRLIĆKA I DALJE DOKAZUJE DA IMA NAJBOLJE UČENIKE I IZ GEOGRAFIJE U KARLOVAČKOJ ŽUPANIJI

Autor: Mirjana Lesić, 8. 3. 2023.

Na županijskom natjecanju iz Geografije koje se održalo danas u OŠ Ivana Gorana Kovačića u Duga Resi, učenici OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin ostvarili su izvrsne rezultate.
Na županijskom natjecanju iz Geografije, Ivan Turkalj osvojio je 1. mjesto u konkurenciji 8.ih razreda, a njegova mentorica je prof. Davorka PuškarićMelani Pleše osvojila je 4.mjesto u konkurenciji 8.ih razreda. Dora Žanić osvojila je 2.mjesto u konkurenciji 6.ih razreda , a Marko Musulin je osvojio 3.mjesto u konkurenciji 7.ih razreda.Čestitamo svim učenicima i mentorici Davorki Puškarić na izvrsnom uspjehu.