BRLIĆKA I DALJE DOKAZUJE DA IMA NAJBOLJE MATEMATIČARE U KARLOVAČKOJ ŽUPANIJI

Autor: Mirjana Lesić, 2. 3. 2023.

Na županijskom natjecanju iz Matematike koje se održalo danas u Karlovcu, učenici OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin ostvarili su izvrsne rezultate. Domaćin županijskog natjecanja bila je OŠ Grabrik, a istovremeno se u karlovačkom Zorin domu održavala i županijska smotra Lidrano.

Na županijskom natjecanju iz Matematike, Jan Kešin osvojio je 1. mjesto u konkurenciji 4.ih razreda, a njegova mentorica je učiteljica Milica SušanjLucija Lesić je osvojila 3.mjesto u konkurenciji učenika 4.ih razreda uz mentoricu svoju učiteljicu Jasminu Prerad.Dora Žanić osvojila je 3.mjesto u konkurenciji 6.ih razreda uz mentoricu Tihanu Salopek, a Ivan Turkalj je osvojio 2.mjesto u konkurenciji 8.ih razreda uz mentoricu Suzanu NinkovićČestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na izvrsnom uspjehu.