Valentinovo 2023.

Autor: Mirjana Lesić, 15. 2. 2023.

U utorak, 14.2.2023.godine, održana je svečanost Valentinova u OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin.Pred brojnom publikom, u prepunoj dvorani Ivica Cindrić, učenici su predstavili svoje stvaralaštvo, rad i kreativnost u modnim kreacijama, kroz plesove i pokrete u engleskom valceru, rock 'n rollu, lambadi, u izboru najljepše napisanog ljubavnog pisma te u karaokama.Nastupile su i dvije plesne skupine s tri koreografije, pjevački zbor škole te u revijalnom dijelu učenici Osnovne glazbene škole.Uz bogat program, učenici su za osvojena mjesta u navedenim kategorijama pjesme, plesa, modne revije i najljepše napisanog ljubavnog pisma nagrađeni bogatim nagradama brojnih sponzora koje je osigurala naša ravnateljica Anđelka Salopek.

To su: Pizzerija Bonnino, Ugostiteljski obrt Štros, Restoran Ive - Svoji Smo, Hotel Frankopan, Hidro-tehnika d.o.o., Tiskara i knjižara Moj ured Ogulin, Frizerski obrt MY M, Frizerski obrt Luka, Frizerski obrt Margareta, Gradska knjižnica i čitaonica Ogulin, Slastičarnica Korzo, Cvjećarnica Kopšiva, Pekara Mivit, a generalni sponzor je Putnička agencija Klek Ogulin koja je pobjednički plesni par učenika 7.ih razreda nagradila s polovicom iznosa za maturalno putovanje u Dubrovnik.Učenici su se zasluženo počastili domaćom, školskom pizzom, tortom te discom do 20 sati, a svi prisutni u publici koji su slavili imendan dobili su čokoladu.