Predavanje Valentine Marković djelatnice PP Ogulin na temu "Elektroničko nasilje"

Autor: Mirjana Lesić, 2. 2. 2023.

U utorak, 31.01.2023. godine djelatnica PP Ogulin Valentina Marković učenicima 6.-ih razreda OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin održala je edukaciju na temu "Elektroničko nasilje". Tijekom predavanja učenici su saznali mnoge korisne informacije te su imali mogućnost postavljati pitanja djelatnici policije koja im je odgovarala i razjašnjavala nejasnoće. Zahvaljujemo učenicima na zainteresiranosti, ali i PP Ogulin zajedno sa gđom. Valentinom koji su prihvatili održati predavanje našim učenicima.