Lidrano 2023.

Autor: Mirjana Lesić, 20. 1. 2023.

Dragi učenici,

želim Vam mnogo uspjeha u učenju u drugom polugodištu i mnogo strpljenja i uspjeha u radu, a naročito u natjecanjima koja dolaze.

U srijedu 25. siječnja 2023. godine u 11,00 sati u Školskoj športskoj dvorani Ivica Cindrić PIVA održat će se školski susret LIDRANO 2023.

Povjerenstva za literarno, dramsko i novinarsko stvaralaštvo odlučit će koji radovi i koji učenici će predstavljati našu Školu na Gradskom susretu LIDRANO 2023., čiji je domaćin OŠ Netretić.

Gradski susret LIDRANO 2023., održat će se u PŠ Jarče Polje 10. veljače 2023. godine.

Za vrijeme održavanja Školskog susreta LIDRANO Stručna služba Škole pazit će na red i redoslijed učenika u nastupima.

Puno uspjeha na Školskom susretu LIDRANO i u Natjecanjima koja slijede želi Vam

Anđelka Salopek, mag.prim.educ.