DOBRO JE ČINITI DOBRO!

Autor: Mirjana Lesić, 22. 12. 2022.

Učenici 7. a razreda naše škole sa svojom su razrednicom Katarinom Magdić osmislili hvale vrijednu akciju darivanja naših sugrađana.
Sa svojim su majkama i bakama marljivo pekli i izrađivali božićne keksiće kako bi ih, uz poruke mira i dobrote, podijelili našim Ogulincima i Ogulinkama.

Učionicom 7. a razreda širili su se opojni mirisi, dok su se kolači spremali u poklončiće, kako bi zajedno s porukama stigle do naših sugrađana. Napokon su ih učenici , u srijedu 21. prosinca, podijelili po našem gradu. Osmijesi iznenađenih prolaznika govorili su za sebe: Dobro je činiti dobro!
Učiniti i ti nekome dobro djelo, ne čekaj, učini to već danas!!!