Božićno je vrijeme – vrijeme darivanja i radosti! (Projekt: „Škola dobrih djela“, 18.12.2022.)

Autor: Mirjana Lesić, 20. 12. 2022.

Posjet učenika 7. b. razreda Općoj bolnici Ogulin

Potaknuti i nadahnuti predstojećim blagdanom Božića, ali i s ciljem upoznavanja i  komunikacije s lokalnom zajednicom/ustanovom, učenici 7. b razreda Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić Ogulin i njihova razrednica, jučer su razveselili svojim božićnim čestitkama i darom slatkog sezonskog voća i slatkiša pacijente dječjeg odjela Opće bolnice i bolnice branitelja domovinskog rata.

Učenike su srdačno dočekali dr. sc. prim. Robert Krajina i ljubazno medicinsko osoblje/medicinske sestre s dječjeg odjela Opće bolnice te su kratko popričali s učenicima. Zaželjeli smo im sve najbolje u ovo predblagdansko vrijeme. Puno, puno zdravlja svima!

Amalija Misir-Čujko