POSJET UČENIKA 8.IH RAZREDA OŠ IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ GRADU HEROJU VUKOVARU

Autor: Mirjana Lesić, 15. 12. 2022.

Od 13.-14.12.2022. godine učenici 8.ih razreda OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin boravili su u Vukovaru u sklopu projekta Posjet učenika 8.ih razreda Vukovaru u organizaciji Memorijalnog centra domovinskog rata Vukovar. I tu će ponovo svjedočiti o ubijanju i mučenju hrvatskih branitelja i civila koji su svoje živote dali da bi živjeli u slobodnoj, suverenoj i neovisnoj državi - Republici Hrvatskoj. Neka se nikad ne zaborave svi znani i neznani junaci hrvatski branitelji, žene, djeca te sve žrtve Domovinskig rata. Vječna im hvala i slava!