PLAN UPISA djece u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2023./2024.

Autor: Mirjana Lesić, 8. 12. 2022.

Poštovane, poštovani,

u privitku dostavljamo Plan upisa djece u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2023.2024. na području Karlovačke županije, kako bi roditeljima odnosno starateljima budućih prvašića bile dostupne informacije vezane za upis u prvi razred.

U privitku su i obrasci 6 za zahtjeve roditelja za prijevremeni upis i privremeno oslobađanje od upisa u prvi razred, kao i obavijest koja će uz Plan upisa biti objavljena na web stranici Karlovačke županije.

Nadamo se  povećanju broja prvašića u nadolazećoj školskoj godini i zahvaljujemo na dosadašnjoj uspješnoj i ugodnoj suradnji u postupcima provedbe upisa.

Sretno svima!