KNJIŽEVNI SUSRET S MAJOM BRAJKO-LIVAKOVIĆ

Autor: Mirjana Lesić, 6. 12. 2022.

5. prosinca 2022. godine u našoj je školi održan književni susret s Majom Brajko-Livaković na kojem su sudjelovali učenici od četvrtoga do osmoga razreda i njihove učiteljice. Tom je prilikom autorica na vrlo zanimljiv način predstavila neka od svojih brojnih djela, a sva su ona namijenjena djeci i mladima osnovnoškolske dobi. Učenici su sa zanimanjem slušali, postavljali brojna pitanja, a književnica im je  kroz odgovore prenijela poruke svojih knjiga i  uputila mnogo korisnih savjeta kako izbjeći probleme s kojima se mogu susresti u svakodnevnom životu. Ono što je također vrlo bitno  istaknuta je velika važnost čitanja, a ovaj je susret svakako  jedan veliki poticaj tome.