BAJKA U ŠKOLI

Autor: Mirjana Lesić, 3. 12. 2022.

Početkom rujna 2021. godine Anđelka Salopek, ravnateljica OŠ Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin prijavila je školu na natječaj po pozivu Ministarstva znanosti i obrazovanja za financiranje projekata u sklopu izvannastavnih aktivnosti osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova u školskoj godini 2021./2022.
OŠ Ivane Brlić – Mažuranić odobren je traženi iznos, ukupno 19.000,00 kn što će uvelike pomoći da se oslikaju zidovi u školi nakon izmjene elektroinstalacija u matičnoj školi kako bi učenici ove škole imali „Bajku u školi“.

Adriana Vukelja, učiteljica likovne kulture okupila je i danas naše bivše učenice, sada srednjoškolke, Leonu Kirasić, Niku Stipetić, Terezu Brozović uz veliku podršku Marka Burića, učitelja likovne kulture koji je bio u našoj školi pripravnik, a učiteljica Adriana Vukelja mu je bila mentorica pri stručnom osposobljavanju.Radovi na oslikavanju ulaze u drugu fazu i veliko hvala učenicama, učiteljici Adriani i našem Marku na suradnji u realizaciji još jednog uspješnog projekta u našoj školi, a bit će ih još.