STIŽE NAM SVETI NIKOLA…

Autor: Mirjana Lesić, 5. 12. 2022.

Dragi učenici,

Svake godine svi radosno iščekujemo Blagdan svetog Nikole - zaštitnika putnika, pomoraca i djece koji se obilježava 6. prosinca.

Za učenike 5. do 8. razreda slatki poklon osigurala je Škola dok je za učenike 1.-4. razreda poklone osigurala Turistička zajednica Grada Ogulina, a uručiti će ih Gradonačelnik Grada Ogulina gosp. Dalibor Domitrović 6. prosinca 2022. godine u 9,35 sati.

Nadam se da će i vaše čiste čizmice koje ćete staviti uz prozor s pismom za Sv. Nikolu, biti pune, a vaša srca sretna i vesela.

RAVNATELJICA ŠKOLE:

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.