Posjet produženog boravka Gradskoj knjižnici i čitaonici Ogulin.

Autor: Mirjana Lesić, 22. 11. 2022.

Učenici produženog boravka OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin sa svojom učiteljicom Marijom Domitrović i Ivanom Kirasić Munjas bili su u posjetu Gradskoj knjižnici i čitaonici Ogulin. Knjižničarka Doroteja Palijan čitala im je priču "Djedov tajni div", autora Davida Litchfielda. Slikovnica je bogata prekrasnim prizorima i ilustracijama. Učenicima je svakako bila zanimljiva jer govori o povjerenju, prihvaćanju različitosti i prijateljstvu. Posjet smo završili kreativnom radionicom u kojoj su učenici bili domišljati i kreativni te stvorili vlastitog diva. Uživali su i vesele se novom susretu.