BRLIĆKA PONONO ODABRANA U PROJEKT GENERACIJA NOW 2022./2023.

Autor: Mirjana Lesić, 23. 11. 2022.

Institut za razvoj i inovativnost mladih (IRIM) ponovo je odabrao OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin u projekt Generacija NOW 2022./2023., a interes za sudjelovanjem u projektu iskazalo je više od 140 prijavitelja. Za sve mentore u prosincu i siječnju su planirane po dvije edukacije, a uskoro u školu stiže i vrijedna oprema i zadaci kako riješiti problem koristeći IoT tehnologiju (Neuron i Arduino setovi).

Predaja radova planira se u svibnju 2023. godine nakon čega će biti organizirana izložba radova i hackaton kao event na kojem će se birati najbolji projekti.Zahvaljujemo Institutu za razvoj i inovativnost mladih na odabiru naše škole u novu sezonu projekta Generacija NOW.