OBAVIJEST POVODOM PROSLAVE DANA GRADA I BLAGDANA UZVIŠENJA SVETOG KRIŽA

Autor: Mirjana Lesić, 13. 9. 2022.

Dragi učenici,

čestitam Vam Dan grada i blagdan Uzvišenja Svetog Križa te Vas pozivam da ga svi zajedno svečano proslavimo. Povodom toga, u srijedu, 14. rujna 2022. godine služit će se sveta misa u 18:00 sati kojoj će prethoditi svečana procesija. Pozivam Vas da sudjelujete u procesiji i svetoj misi sa svojim bližnjima.   Također, ovim putem molim Vas da rukama ne dirate oslikane zidove Škole, odmaknite se prilikom prolaženja od zidova kako ne bi packali i prenosili boju na narančasti dio. Svi zajedno potrudimo se da slike na zidovima ostanu lijepe, a zidovi čisti.

Još jednom svim učenicima i djelatnicima čestitam Dan grada i blagdan Uzvišenja Svetog Križa!

Anđelka Salopek, mag.prim.educ.