OŠ IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ OGULIN DOBITNICA DIPLOME SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE

Autor: Mirjana Lesić, 12. 8. 2022.

OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin te njezini učenici i učiteljica Amalija Misir Čujko primili su diplomu Splitsko-dalmatinske županije i Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport za postignut uspjeh na Međužupanijskom natjecanju, susretu i smotri u 2022. godini u području Biosigurnost i biozaštita za ekipno osvojeno 3.mjesto u konkurenciji 5. i 6. razreda.

Ilija Krišto, predsjednik Glavnog povjerenstva i Blaženko Boban, župan Splitsko-dalmatinske županije čestitali su našim učenicima, mentorici Amaliji Misir Čujko i našoj školi na ustrajnom radu u podizanju kvitete obrazovanja te na postignutom rezultatu. Bravo za učenike i učiteljicu Amaliju na diplomama i priznanju rezultata rada na Međužupanijskom natjecanju.