BAJKA U ŠKOLI

Autor: Mirjana Lesić, 26. 8. 2022.

Početkom rujna 2021. godine Anđelka Salopek, ravnateljica OŠ Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin prijavila je školu na natječaj po pozivu Ministarstva znanosti i obrazovanja za financiranje projekata u sklopu izvannastavnih aktivnosti osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova u školskoj godini 2021./2022.
OŠ Ivane Brlić – Mažuranić odobren je traženi iznos, ukupno 19.000,00 kn što će uvelike pomoći da se ponovo oslikaju zidovi u školi nakon izmjene elektroinstalacija u matičnoj školi kako bi učenici ove škole imali „Bajku u školi“.

Povratkom s godišnjih odmora, Adriana Vukja, učiteljica likovne kulture okupila je naše bivše učenice, sada srednjoškolke, Leonu Kirasić, Niku Stipetić, Terezu Brozović uz učiteljice Petru Bunčić, Mariju Domitrović te uz veliku podršku Marka Burića, učitelja likovne kulture koji je bio u našoj školi pripravnik, a učiteljica Adriana Vukelja mu je bila mentorica pri stručnom osposobljavanju. Radovi na oslikavanju napreduju te će do početka nove školske godine učenici imati "Bajku u školi".Hvala učenicama, učiteljicama i našem Marku na suradnji u realizaciji još jednog uspješnog projekta u našoj školi a bit će ih još.