Završna svečanost i oproštaj od učenika 8.ih razreda

Autor: Mirjana Lesić, 29. 6. 2022.

Završna svečanost i oproštaj od učenika 8.ih razreda OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin održana je jučer u 17 sati u školskoj, sportskoj dvorani Ivica Cindrić - Piva. Brlićkinim srebrnjakom nagrađena su tri učenika Leonora Kešin, Noa Sudarić i Luka Žanić i to za opći uspjeh 5,00 svih osam godina osnovnog školovanja.Za učenika generacije izabran je Noa Sudarić koji je na poklon dobio, tradicionalno, ručni sat, kao uspomenu od škole. Čestitamo! Uz svečani program i prisutne učenike, razrednike, roditelje i djelatnike škole, oprostili smo se od učenika 8.ih razreda koji odabiru željenu, srednju školu i okreću novu, životnu stranicu. Osmaši hvala i sretno!