ZAVRŠNI KONCERT UČENIKA OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE PRI OŠ IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ OGULIN

Autor: Mirjana Lesić, 23. 6. 2022.

I učenici Osnovne glazbene škole pri OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin svečano su obilježili kraj nastavne godine. Stoga su u srijedu, 15. lipnja 2022. godine u 20 sati u Đulinom vrtu (Park izviđača) pripremili nešto drugačije i nešto posebnije što je privuklo preko tristotinjak uzvanika koji su uživali u skladbama koje su izvodili učenici na gitari, klaviru, harmonici i tamburama. Da bi ugođaj bio zvukom i bojom još veličanstveniji, pobrinuo se Studio Xfinity Čavle, a za prekrasne fotografije zaslužan je Studio Miro Ogulin.

Zahvaljujemo se Gradu Ogulinu na suradnji i ustupanju prostora Đulinog vrta za potrebe organizacije ovog koncerta, Pučko otvorenom učilištu Ogulin na posuđenim balama sijena, Turističkoj zajednici Grada Ogulina na prostirkama, Stambenom komunalnom gospodarstvenom poduzeću Ogulin na tehničkoj podršci, urednosti Đulinog vrta i prijevozu bala sijena, a posebno se zahvaljujemo učiteljima Osnovne glazbene škole pri OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin Lindi Kinda Primožić, Viktoriji Prebežić, Bartolu Buljanu, Davidu Grdiću, Željku Špoljariću, Goranu Kosanoviću, Zoranu Ščekiću, Domagoju Miškoviću, Domagoju Vukoviću i voditelju Osnovne glazbene škole Danijelu Vučiću. Bravo!