Autor: Mirjana Lesić, 20. 6. 2022.

Dragi učenici,

U utorak, 21.lipnja je posljednji dan nastave za ovu godinu. Naglašavam kako će se nastava održati prema redovnom rasporedu, bez skraćivanja nastavnih sati.

Ljetne praznike svi dočekujemo s velikim oduševljenjem, posebice oni učenici koji su se riješili svih školskih obaveza. Malo će manje bezbrižno ljetovati oni kojima su ostali sitni popravci – dopunski rad (produžna nastava) započinje u ponedjeljak, 27. lipnja 2022. godine, prema dogovoru s predmetnim nastavnikom. Popravni ispiti za učenike koji ne zadovolje na produžnoj nastavi održat će se u kolovozu 2022. godine u dogovoru s predmetnim učiteljem.

Završna svečanost i podjela svjedodžbi učenicima osmih razreda održat će se 28. lipnja, u utorak, s početkom u 17:00 sati.

U srijedu, 6.srpnja 2022. godine, održat će se podjela svjedodžbi za učenike petog, šestog i sedmog razreda s početkom u 9:00 sati, za učenike Osnovne glazbene škole u 9:30 sati, a za učenike 1.-4. razreda u 10,00 sati.

Na početku sljedeće školske godine koja započinje 5. rujna 2022. godine svi učenici dobit će besplatne udžbenike koji će ih prvog dana nastave dočekati na klupama. Svi udžbenici u vrećici sadržavat će komplet rabljenih i novih udžbenika. Roditelji koji ipak žele kupiti nove udžbenike svojoj djeci moći će popis udžbenika pronaći na WEB stranici naše Škole , koji će biti objavljen od 1. srpnja 2022. godine

Nova školska godina 2022./2023., započinje 5. rujna 2022. godine u 8,00 sati, a dolazak prvašića predviđen je u 11,00 sati u Školskoj sportskoj dvorani pri našoj Školi.

Zahvaljujem Vam na pažnji. Želim Vam svima ugodne, tople i vesele ljetne praznike,a osmašima puno uspjeha u odabiru željene srednje škole te da budu aktivni, odgovorni i uspješni!

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.