Kulinarski izazov!!!!

Autor: Mirjana Lesić, 15. 6. 2022.

Danas smo u školi bili posebno zainteresirani da svoju školsku marendu malo dopunimo. U dogovoru sa školskim kuharicama i sa majkom Irenom Vujasin omogućili smo učenicima da sami pripreme svoje jelo po receptima koje su sami odabrali. Učenici su samostalno kuhali, pekli ili jednostavno napravili slatko i  slano jelo. Školske kuharice svojim budnim okom nadgledale su i davale nam savjete. Svi zajedno na čelu sa prosudbenom komisijom koju su činile  ravnateljica, kuharice i majka Irena kušali smo jela. Dobro smo se zabavili  ali i najeli.  Komisija je odlučila da su učenici bili jako uspješni i da svi zaslužuju najveći broj bodova. Svi su dobili čiste desetke!!!
Detaljnije u izvještaju naših školskih novinara.

Slatki pozdrav od 6a razreda!!!!