Posjet učenika i učitelja OŠ Ivane Brlić-Mažuranić iz Slavonskog Broda

Autor: Mirjana Lesić, 10. 6. 2022.

Danas je naša škola ugostila učenike i učiteljice, naše prijatelje iz OŠ Ivane Brlić-Mažuranić iz Slavonskog Broda.Sudjelovali su na otvorenju 17.ogulinskog festivala bajke, organizirali smo za njih posjet Ivaninoj kući bajke i Zavičajnom muzeju grada Ogulina, razgledali su kulturne spomenike i prirodne ljepote našega grada, a pogledali su i mjuzikl "Mi o vuku".Ova suradnja dviju škola i dva grada koja povezuje slavna spisateljica i rođena Ogulinka po kojoj naša škola nosi ime, zasigurno je početak nove suradnje i velikog prijateljstva.