SPORTSKI PRAZNICI 2021./2022.g. IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ OGULIN

Autor: Mirjana Lesić, 13. 6. 2022.

Dragi učenici i roditelji,
čast nam i zadovoljstvo podijeliti sa vama najnovije vijesti!
 Ove godine dobili smo mogućnost da organiziramo sportske praznike za učenike od 1. – 8. razreda.  Program za učenike je potpuno besplatan. Uz tjelesne aktivnosti koje će se odrađivati sa učenicima, pomno planiramo njihove odmore  i užinu koja je uključena u sami projekt.  Grupa može brojati do 40 učenika pod vodstvom dva nastavnika tjelesne i zdravstvene kulture.

Za sudjelovanje u Sportskim praznicima potrebno je prijaviti se u obrazac

i popuniti suglasnosti.

SUGLASNOST

Termini po grupama:
1. Grupa: 27.6. – 1.7. 2022.  g.

2. Grupa:  4.7. – 8. 7. 2022.g.

3. Grupa: 11.7- 15.7.2022.g.

4. Grupa:  18.7.- 22.7.2022. g.

Svaka grupa započinje sa ponedjeljkom i tada je potrebno doći sa jednim od roditelja ili nekim odraslim i ponijeti popunjenu suglasnost.  ( U slučaju da roditelji ne mogu doći sve informacije možete zatražiti na mail koji je naveden u obrascu za prijavu).
Veselimo se što ćemo ove praznike vježbati sa vašom djecom i tako ih motivirati na još veću tjelesnu aktivnost i potrebu bavljenja sportom.

Vaši nastavnici tjelesne i zdravstvene kulture!!