eTwinning projekt Priroda kroz eko datume

Autor: Mirjana Lesić, 29. 5. 2022.

Tijekom školske godine 2021./2022. učenici šestih razreda OŠ Ivane Brlić Mažuranić Ogulin sudjelovali su u međunarodnom eTwinning projektu Priroda kroz eko datume. Tijekom cijele školske godine učenici su, samostalno, u skupinama ili parovima, izrađivali prezentacije, plakate i druge materijale s temom obilježavanja važnih datuma u zaštiti prirode. Također su, koliko je bilo moguće, sudjelovali u školskim aktivnostima obilježavanja određenih međunarodno značajnih dana. Sve naše aktivnosti i materijale podijelili smo s učiteljima i učenicima putem eTwinning platforme gdje smo također mogli pratiti i aktivnosti ostalih sudionika iz nekoliko europskih zemalja.

Amalija Misir-Čujko i Anita Belančić